Mezzanine - en to uk_UA translation catalogue (58 entries)

en: User
uk_UA: Користувач

en: Accounts required for commenting
uk_UA: Необхідно обліковий запис для коментування

en: If ``True``, users must log in to comment.
uk_UA: Якщо `` Так ``, то користувачі повинні увійти під своїм обліковим записом, щоб мати можливість залишати коментарі.

en: Disqus shortname
uk_UA: Логін Disqus

en: Shortname for the http://disqus.com comments service.
uk_UA: Логін на сервісі коментарів http://disqus.com

en: Disqus public key
uk_UA: Публічний ключ Disqus

en: Public key for http://disqus.com developer API
uk_UA: Публічний ключ API для сервісу коментарів http://disqus.com

en: Disqus secret key
uk_UA: Секретний ключ Disqus

en: Secret key for http://disqus.com developer API
uk_UA: Секретний ключ API для сервісу коментарів http://disqus.com

en: Auto-approve comments
uk_UA: Автоматичне затвердження коментарів

en: If ``True``, built-in comments are approved by default.
uk_UA: Якщо `` Так ``, то коментарі будуть затверджуюватися автоматично.

en: Dotted path to the function to call on a comment's value before it is rendered to the template.
uk_UA: Розділений точками шлях до функції, що оброблятиме значення коментарів, перед опрацюванням шаблону.

en: Comment notification email addresses
uk_UA: Адреси електронної пошти для повідомлень про коментарі

en: A comma separated list of email addresses that will receive an email notification each time a new comment is posted on the site.
uk_UA: Список адрес електронної пошти, розділених комами, які отримуватиме повідомлення по електронній пошті кожен раз при появі нових коментарів на сайті.

en: Admin comments
uk_UA: Коментарі в панелі управління

en: Number of latest comments shown in the admin dashboard.
uk_UA: Кількість останніх коментарів, які відображуються в панелі управління.

en: Show unapproved comments
uk_UA: Показувати непідтверджені коментарі

en: If ``True``, comments that have ``is_public`` unchecked will still be displayed, but replaced with a ``waiting to be approved`` message.
uk_UA: Якщо `` Так ``, то неопубліковані коментарі будуть відображатися, але при цьому будуть замінені на напис `` чекає підтвердження ``

en: Show removed comments
uk_UA: Показувати видалені коментарі

en: If ``True``, comments that have ``removed`` checked will still be displayed, but replaced with a ``removed`` message.
uk_UA: Якщо `` Так ``, то видалені коментарі продовжать відображатися, але при цьому будуть замінені на напис `` Видалено ``

en: If ``True``, comments can be rated.
uk_UA: Якщо `` Так ``, тоді коментарі можуть бути оцінені голосуванням.

en: Accounts required for rating
uk_UA: Щоб проголосувати необхідно увійти в систему

en: If ``True``, users must log in to rate content such as blog posts and comments.
uk_UA: Якщо `` Так ``, тоді користувачі повинні увійти в систему, щоб голосувати за контент, наприклад блоги і коментарі.

en: A sequence of integers that are valid ratings.
uk_UA: Список цілих чисел, які використовуються для оцінки.

en: Name
uk_UA: Ім'я

en: required
uk_UA: обов'язково

en: Email
uk_UA: E-mail

en: required (not published)
uk_UA: обов'язково (не публікується)

en: Website
uk_UA: Веб-сайт

en: optional
uk_UA: не обов'язково

en: New comment for:
uk_UA: Новий коментар:

en: Already rated.
uk_UA: Уже проголосовано.

en: By the blog author
uk_UA: По автору блогу

en: Rating
uk_UA: Рейтинг

en: Comment
uk_UA: Коментар

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: View on site
uk_UA: Переглянути на сайті

en: Keyword
uk_UA: Ключове слово

en: Keywords
uk_UA: Ключові слова

en: Value
uk_UA: Значення

en: Rating date
uk_UA: Дата голосування

en: Rater
uk_UA: Проголосував

en: Ratings
uk_UA: Рейтинги

en: You must logged in. Please log in or sign up to complete this action.
uk_UA: Ви повинні зайти в систему. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб виконати цю дію.

en: Recent Comments
uk_UA: Останні коментарі

en: ago
uk_UA: тому

en: A new comment has been posted on
uk_UA: Новий коментар був опублікований

en: 
        At %(submit_date)s %(user_name)s wrote:
uk_UA: 
        %(submit_date)s користувач %(user_name)s написав:

en: 
    At %(submit_date)s %(user_name)s wrote:
uk_UA: 
    %(submit_date)s користувач %(user_name)s написав:

en: Link
uk_UA: Посилання

en: Reply
uk_UA: Відповісти

en: Comment deleted
uk_UA: Коментар видалено

en: Comment awaiting approval
uk_UA: Коментар очікує затвердження

en: There are currently no comments
uk_UA: В даний час немає коментарів

en: New Comment
uk_UA: Новий коментар

en: Current rating
uk_UA: Поточний рейтинг

en: Currently unrated
uk_UA: В даний час без рейтингу

en: Rate
uk_UA: Рейтинг
