Mezzanine - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Page not found
ca: Pàgina no trobada

en: The page you requested does not exist.
ca: La pàgina no existeix

en: Sorry, an error occurred.
ca: S'ha produït un error

en: Home
ca: Inici

en: Powered by
ca: Desenvolupat per

en: View Full Site
ca: Veure lloc complert

en: This is the mobile homepage.
ca: Aquesta es la pàgina d'inici per a mòbils

en: Search Results
ca: Resultats de la búsqueda

en: No results were found matching your query:
ca: No s'han trobat resultats que coincideixen amb la vostra consulta:

en: Showing
ca: Mostrant

en: to
ca: a

en: of
ca: de

en: results matching your query:
ca: resultats que coincideixen amb la vostra consulta:

en: read more
ca: llegir més

en: Posted by
ca: Publicat per

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Share this on:
ca: Compartir a:

en: or
ca: o

en: Blog
ca: Bloc

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Search
ca: Buscar

en: Use
ca: Utilitzar

en: quotes
ca: cometes

en:  for exact phrases, + to make a word or phrase required, and - to exclude a word or phrase.
ca: per frases exactes, + per formar una paraula o una frase necessària, i - per excloure una paraula o frase.
