Mezzanine - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Page not found
cs: Stránka nenalezena

en: The page you requested does not exist.
cs: Stránka neexistuje

en: Error
cs: Chyba

en: Sorry, an error occurred.
cs: Litujeme, stala se chyba.

en: Home
cs: Domů

en: Powered by
cs: Napájen

en: View Full Site
cs: Zobrazit celou stránku

en: This is the mobile homepage.
cs: Jedná se o domovskou stránku mobilu.

en: Search Results
cs: Výsledky hledání

en: No results were found matching your query:
cs: Nebyly nalezeny žádné výsledky odpovídající vašemu dotazu:

en: Showing
cs: Zobrazeno

en: to
cs: k

en: of
cs: z

en: results matching your query:
cs: výsledky odpovídající vašemu dotazu:

en: read more
cs: více

en: Posted by
cs: napsal

en: Tags
cs: Tagy

en: Share this on:
cs: Sdílet:

en: or
cs: nebo

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Následující

en: Search
cs: Vyhledávání

en: Use
cs: Použití

en: quotes
cs: citace

en:  for exact phrases, + to make a word or phrase required, and - to exclude a word or phrase.
cs: pro přesné fráze, +, aby se požadované slovo nebo slovní spojení, a - pro vyloučení slova nebo fráze.
