Mezzanine - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Page not found
da: Side ikke fundet

en: The page you requested does not exist.
da: Siden eksisterer ikke.

en: Error
da: Fejl

en: Sorry, an error occurred.
da: Beklager, der er sket en fejl.

en: Home
da: Hjem

en: Powered by
da: Drevet af

en: View Full Site
da: Vis hele websiden

en: This is the mobile homepage.
da: Dette er den mobile forside

en: Search Results
da: Søgeresultater

en: No results were found matching your query:
da: Der blev ikke fundet nogle resultater af din søgning:

en: Showing
da: Viser

en: to
da: til

en: of
da: af

en: results matching your query:
da: resultater, som matcher din søgning:

en: read more
da: læs mere

en: Posted by
da: Lagt op af

en: %(sometime)s ago
da: %(sometime)s siden

en: Share this on:
da: Del dette på:

en: or
da: af

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Search
da: Søg

en: Use
da: Brug

en: quotes
da: citater

en:  for exact phrases, + to make a word or phrase required, and - to exclude a word or phrase.
da: for eksakte søgninger, brug + til at gøre et ord eller en frase påkrævet, og - til en ekskluderer et ord eller en frase.
