Mezzanine - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Page not found
eo: Paĝo ne trovita

en: The page you requested does not exist.
eo: La paĝo vi petis ne ekzistas.

en: Error
eo: Eraro

en: Sorry, an error occurred.
eo: Pardonu okazis eraro.

en: Home
eo: Hejmo

en: Powered by
eo: Funkciigita per

en: View Full Site
eo: Montru Plenan Retejon

en: This is the mobile homepage.
eo: Tiu estas la moveblaj hejmpaĝo.

en: Search Results
eo: Rezultoj do Serĉo

en: No results were found matching your query:
eo: Neniu rezultoj troviĝis kiuj respondas al via demando:

en: Showing
eo: Montras

en: to
eo: al

en: of
eo: de

en: results matching your query:
eo: rezultoj kiuj respondas al via demando:

en: read more
eo: legu pli

en: Posted by
eo: Eldonita de

en: %(sometime)s ago
eo: antaŭ %(sometime)s

en: Tags
eo: Markoj

en: Share this on:
eo: Kunhavigi ĉi sur:

en: or
eo: aŭ

en: Blog
eo: Blogo

en: Previous
eo: Malantaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Search
eo: Serĉu

en: Use
eo: Uzu

en: quotes
eo: citaĵoj

en:  for exact phrases, + to make a word or phrase required, and - to exclude a word or phrase.
eo: por ĝusta frazoj, + fari vorton aŭ frazon postulis, kaj - ekskludi vorton aŭ frazon.
