Mezzanine - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Page not found
et: Lehekülge ei leitud

en: The page you requested does not exist.
et: Sinu poolt soovitud lehte pole olemas.

en: Error
et: Viga

en: Sorry, an error occurred.
et: Vabandust, tekkis tõrge.

en: Home
et: Avaleht

en: Powered by
et: Kasutatud tarkvara

en: View Full Site
et: Vaata töölaua versiooni

en: This is the mobile homepage.
et: See on mobiilse saidi avaleht.

en: Search Results
et: Otsingutulemused

en: No results were found matching your query:
et: Sinu päringule ei leitud ühtegi tulemust:

en: Showing
et: Näidatakse

en: to
et: -

en: results matching your query:
et: tulemusest vastas sinu päringule:

en: read more
et: loe lisa

en: Posted by
et: Postitas

en: Tags
et: Sildid

en: Share this on:
et: Jaga:

en: or
et: või

en: Blog
et: Blogi

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Search
et: Otsi

en: Use
et: Kasuta

en: quotes
et: jutumärgid

en:  for exact phrases, + to make a word or phrase required, and - to exclude a word or phrase.
et:  täpsete fraaside otsimiseks, + et teha sõna kohustulikuksja - et jätta sõna või fraas otsingust välja.
