Mezzanine - en to fa_IR translation catalogue (27 entries)

en: Page not found
fa_IR: صفحه پیدا نشد

en: The page you requested does not exist.
fa_IR: صفحه ی درخواستی شما وجود ندارد.

en: Error
fa_IR: خطا

en: Sorry, an error occurred.
fa_IR: با عرض پوزش، خطایی رخ داده است.

en: Home
fa_IR: صفحه خانگی

en: Powered by
fa_IR: نیرو گرفته از

en: View Full Site
fa_IR: مشاهده ی نسخه کامل سایت

en: This is the mobile homepage.
fa_IR: این صفحه اصلی نسخه تلفن همراه سایت است.

en: Search Results
fa_IR: نتایج جستجو

en: No results were found matching your query:
fa_IR: هیچ نتیجه ای مطابق با درخواست شما یافت نشد:

en: Showing
fa_IR: نمایش

en: to
fa_IR: به

en: of
fa_IR: از

en: results matching your query:
fa_IR: نتایج مطابق با درخواست شما:

en: read more
fa_IR: بیشتر بخوانید

en: Posted by
fa_IR: پست شده توسط

en: %(sometime)s ago
fa_IR: %(sometime)s قبل

en: Tags
fa_IR: برچسب ها

en: Share this on:
fa_IR: به اشتراک گذاشتن در:

en: or
fa_IR: یا

en: Blog
fa_IR: بلاگ

en: Previous
fa_IR: قبلی

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Use
fa_IR: استفاده

en: quotes
fa_IR: نقل قول ها

en:  for exact phrases, + to make a word or phrase required, and - to exclude a word or phrase.
fa_IR: برای عبارات دقیق، + برای یک کلمه یا عبارت مورد نیازاست، و - برای حذف یک کلمه یا عبارت.
