Mezzanine - en to hr_HR translation catalogue (25 entries)

en: Page not found
hr_HR: Stranica nije pronađena

en: The page you requested does not exist.
hr_HR: Stranica koju ste tražili ne postoji.

en: Error
hr_HR: Greška

en: Sorry, an error occurred.
hr_HR: Nažalost, došlo je do greške.

en: Home
hr_HR: Početna

en: Powered by
hr_HR: Napravljeno sa

en: View Full Site
hr_HR: Prikaži kompletan sajt

en: This is the mobile homepage.
hr_HR: Ovo je početna stranica za mobilne uređaje.

en: Search Results
hr_HR: Rezultati pretrage

en: No results were found matching your query:
hr_HR: Nema rezultata koji odgovaraju Vašem upitu:

en: Showing
hr_HR: Prikazano

en: to
hr_HR: do

en: of
hr_HR: od

en: results matching your query:
hr_HR: rezultata koji odgovaraju Vašem upitu:

en: read more
hr_HR: pročitajte više

en: Posted by
hr_HR: Autor

en: Tags
hr_HR: Oznake

en: Share this on:
hr_HR: Podeli ovo na:

en: or
hr_HR: ili

en: Previous
hr_HR: Prethodna

en: Next
hr_HR: Sledeća

en: Search
hr_HR: Pretraži

en: Use
hr_HR: Koristi

en: quotes
hr_HR: navodnici

en:  for exact phrases, + to make a word or phrase required, and - to exclude a word or phrase.
hr_HR: za tačne fraze, + da učinite reč potrebnom, - da isključite reč ili frazu.
