Mezzanine - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden.

en: The page you requested does not exist.
nl: De pagina die je zoekt bestaat niet.

en: Error
nl: Fout.

en: Sorry, an error occurred.
nl: Sorry, er heeft zich een fout voorgedaan.

en: Home
nl: Startpagina

en: View Full Site
nl: Toon volledige site

en: This is the mobile homepage.
nl: Dit is de mobiele homepage

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: No results were found matching your query:
nl: Er zijn geen resultaten gevonden die overeenkomen met de zoekterm:

en: Showing
nl: Resultaat

en: to
nl: tot

en: of
nl: van totaal

en: results matching your query:
nl: resultaten die overeenkomen met

en: read more
nl: Lees meer

en: Posted by
nl: Gepost door

en: %(sometime)s ago
nl: %(sometime)s geleden

en: Share this on:
nl: Deel dit op:

en: or
nl: of

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Search
nl: Zoeken

en: Use
nl: Gebruik

en: quotes
nl: aanhalingstekens

en:  for exact phrases, + to make a word or phrase required, and - to exclude a word or phrase.
nl: voor exacte frases, + om een woord of frase verplicht te maken, en - om een woord of frase uit te sluiten.
