Mezzanine - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Page not found
pl: Nie odnaleziono strony

en: The page you requested does not exist.
pl: Strona którą próbowałeś wywołać nie istnieje

en: Error
pl: Błąd

en: Sorry, an error occurred.
pl: Przepraszamy, wystąpił błąd.

en: Home
pl: Strona główna

en: Powered by
pl: Wspierane przez

en: View Full Site
pl: Zobacz pełną stronę

en: This is the mobile homepage.
pl: To jest wersja mobilna strony głównej.

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: No results were found matching your query:
pl: Nie odnaleziono wyników pasujących do Twojego zapytania:

en: Showing
pl: Wyświetlono

en: to
pl: do

en: of
pl: z

en: results matching your query:
pl: wyników pasujących do Twojego zapytania:

en: read more
pl: czytaj więcej

en: Posted by
pl: Wysłane przez

en: Tags
pl: Tagi

en: Share this on:
pl: Podziel się przez:

en: or
pl: lub

en: Previous
pl: Poprzednia

en: Next
pl: Następna

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Use
pl: Użyj

en: quotes
pl: cudzysłowów

en:  for exact phrases, + to make a word or phrase required, and - to exclude a word or phrase.
pl:  dla dokładnych fraz, + aby słowo lub fraza były wymagane, oraz - aby wykluczyć słowo lub frazę.
