Mezzanine - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Page not found
sk: Stránka sa nenašla

en: The page you requested does not exist.
sk: Stránka ktrorú hľadáte sa nenašla.

en: Error
sk: Chyba

en: Sorry, an error occurred.
sk: Prepáčte, nastala chyba

en: Home
sk: Domov

en: Powered by
sk: Poháňa

en: View Full Site
sk: Zobraz plnú verziu stránky

en: This is the mobile homepage.
sk: Toto je domovské stránka pre mobily

en: Search Results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: No results were found matching your query:
sk: Žiadne výsledky sa nenašli pre tento výraz

en: Showing
sk: Zobrazujem

en: to
sk: od

en: of
sk: z

en: results matching your query:
sk: výsledky zodpovedajúce Vašemu dotazu

en: read more
sk: čítať viac

en: Posted by
sk: Napísal

en: Tags
sk: Značky

en: Share this on:
sk: Zdieľaj na:

en: or
sk: alebo

en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: Next
sk: Nasledujúci

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Use
sk: Použi

en: quotes
sk: úvodzovky

en:  for exact phrases, + to make a word or phrase required, and - to exclude a word or phrase.
sk: pre zobrazenie frázi, + spraviť slovo, alebo frázu povinnú, a - vynechať slovo, alebo frázu
