Mezzanine - en to sr@latin translation catalogue (25 entries)

en: Page not found
sr@latin: Stranica nije pronađena

en: The page you requested does not exist.
sr@latin: Stranica koju ste tražili ne postoji.

en: Error
sr@latin: Greška

en: Sorry, an error occurred.
sr@latin: Nažalost, došlo je do greške.

en: Home
sr@latin: Početna

en: Powered by
sr@latin: Napravljeno sa

en: View Full Site
sr@latin: Prikaži kompletan sajt

en: This is the mobile homepage.
sr@latin: Ovo je početna stranica za mobilne.

en: Search Results
sr@latin: Rezultati pretrage

en: No results were found matching your query:
sr@latin: Nema rezultata koji odgovaraju Vašem upitu.

en: Showing
sr@latin: Prikazano

en: to
sr@latin: do

en: of
sr@latin: od

en: results matching your query:
sr@latin: rezultata koji odgovaraju Vašem upitu:

en: read more
sr@latin: pročitaj više

en: Posted by
sr@latin: Autor

en: Tags
sr@latin: Oznake

en: Share this on:
sr@latin: Podeli ovo na:

en: or
sr@latin: ili

en: Previous
sr@latin: Prethodna

en: Next
sr@latin: Sledeća

en: Search
sr@latin: Pretraži

en: Use
sr@latin: Koristi

en: quotes
sr@latin: navodnike

en:  for exact phrases, + to make a word or phrase required, and - to exclude a word or phrase.
sr@latin: za tačne fraze, + da učinite reč ili frazu potrebnom, - da isključite reč ili frazu.
