Mezzanine - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Page not found
sv: Sidan hittades inte

en: The page you requested does not exist.
sv: Sidan du efterfrågade finns inte.

en: Error
sv: Fel

en: Sorry, an error occurred.
sv: Tyvärr inträffade ett fel

en: Home
sv: Hem

en: Powered by
sv: Driven av

en: View Full Site
sv: Se den fullständiga webbplatsen

en: This is the mobile homepage.
sv: Detta är den mobila hemsidan.

en: Search Results
sv: Sökresultat

en: No results were found matching your query:
sv: Inga resultat hittade som matchade din fråga:

en: Showing
sv: Visar

en: to
sv: till

en: of
sv: av

en: results matching your query:
sv: resultat matchade din fråga:

en: read more
sv: läs mer

en: Posted by
sv: Postad av

en: %(sometime)s ago
sv: %(sometime)s sedan

en: Tags
sv: Etiketter

en: Share this on:
sv: Dela detta på:

en: or
sv: eller

en: Blog
sv: Blogg

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Search
sv: Sök

en: Use
sv: Använd

en: quotes
sv: citattecken

en:  for exact phrases, + to make a word or phrase required, and - to exclude a word or phrase.
sv: för exakta fraser, + för att göra ett ord eller en fras krävd och - för att exkludera ord eller fraser
