Mezzanine - en to tr_TR translation catalogue (27 entries)

en: Page not found
tr_TR: Sayfa bulunamadı

en: The page you requested does not exist.
tr_TR: İstediğiniz sayfa mevcut değil

en: Error
tr_TR: Hata

en: Sorry, an error occurred.
tr_TR: Özür dileriz, bir hata oluştu.

en: Home
tr_TR: Anasayfa

en: Powered by
tr_TR: Altyapı sağlayıcıları

en: View Full Site
tr_TR: Sitenin Tamamına Bak

en: This is the mobile homepage.
tr_TR: Bu mobil anasayfadır.

en: Search Results
tr_TR: Arama Sonuçları

en: No results were found matching your query:
tr_TR: Sorgunuzla uyuşan hiç bir sonuç bulunamadı:

en: Showing
tr_TR: Gösteriliyor

en: to
tr_TR: şuna

en: of
tr_TR: den

en: results matching your query:
tr_TR: sorgunuzla uyuşan sonuçlar:

en: read more
tr_TR: daha fazlasını oku

en: Posted by
tr_TR: Gönderen

en: %(sometime)s ago
tr_TR: %(sometime)s önce

en: Tags
tr_TR: Etiketler

en: Share this on:
tr_TR: Bunu şurada paylaş:

en: or
tr_TR: veya

en: Blog
tr_TR: Günlük

en: Previous
tr_TR: Önceki

en: Next
tr_TR: Sonraki

en: Search
tr_TR: Arama

en: Use
tr_TR: Kullan

en: quotes
tr_TR: alıntılar

en:  for exact phrases, + to make a word or phrase required, and - to exclude a word or phrase.
tr_TR: tam ifadeler için, + bir kelime veya cümleciği gerekli kılar, ve  - bir kelime veya cümleciği hariç tutar.
