Mezzanine - en to vi_VN translation catalogue (26 entries)

en: Page not found
vi_VN: Không tìm thấy

en: The page you requested does not exist.
vi_VN: Trang bạn yêu cầu không tồn tại.

en: Error
vi_VN: Lỗi

en: Sorry, an error occurred.
vi_VN: Rất tiếc, đã có lỗi xảy ra.

en: Home
vi_VN: Trang chủ

en: Powered by
vi_VN: Vận hành bởi

en: View Full Site
vi_VN: Xem Site Đầy Đủ

en: This is the mobile homepage.
vi_VN: Đây là trang chủ cho thiết bị di động.

en: Search Results
vi_VN: Kết quả tìm kiếm

en: No results were found matching your query:
vi_VN: Không tìm thấy theo yêu cầu của bạn:

en: Showing
vi_VN: Hiện

en: to
vi_VN: đến

en: of
vi_VN: của

en: results matching your query:
vi_VN: kết quả khớp với truy vấn của bạn:

en: read more
vi_VN: đọc thêm

en: Posted by
vi_VN: Gửi bởi

en: %(sometime)s ago
vi_VN: %(sometime)s trước

en: Tags
vi_VN: Thẻ

en: Share this on:
vi_VN: Chia sẻ lên:

en: or
vi_VN: hoặc

en: Previous
vi_VN: Trước

en: Next
vi_VN: Tiếp

en: Search
vi_VN: TÌm kiếm

en: Use
vi_VN: Sử dụng

en: quotes
vi_VN: trích dẫn

en:  for exact phrases, + to make a word or phrase required, and - to exclude a word or phrase.
vi_VN:  để trích xuất các nhóm từ, + để tạo từ hay nhóm từ theo yêu cầu, - để loại bỏ từ hay nhóm từ.
