Mezzanine - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Login required
ca: Necessàri estar identificat

en: If checked, only logged in users can view this page
ca: Si es marca, només els usuaris identificats podrán veure aquesta pàgina.

en: Page
ca: Pàgina.

en: Pages
ca: Pàgines

en: Rich text page
ca: Pàgina de contingut ric.

en: Rich text pages
ca: Pàgines de contingut ric.

en: Link
ca: Enllaç

en: Add
ca: Afegir

en: Home
ca: Inici

en: An error occured with the following class. Does it subclass Page directly?
ca: S'ha trobat un error amb la següent classe. És una subclase directa de Page?
