Mezzanine - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Login required
cs: Je vyžadováno přihlášení

en: If checked, only logged in users can view this page
cs: Je-li tato volba zaškrnuta, daná stránka je dostupná pouze přihlášeným uživatelům

en: Page
cs: Stránka

en: Pages
cs: Stránky

en: Rich text page
cs: Stránka s formátovaným textem

en: Rich text pages
cs: Stránky s formátovaným textem

en: Link
cs: Odkaz

en: Links
cs: Odkazy

en: Add
cs: Přidat

en: Home
cs: Výchozí stránka

en: An error occured with the following class. Does it subclass Page directly?
cs: Chyba během manipulace s objektem této třídy. Je poděděn přímo od třídy Page?
