Mezzanine - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Login required
eo: Ensalutado postulita

en: If checked, only logged in users can view this page
eo: Se kontrolita, nur ensalutinta uzantoj povas vidi ĉi tiun paĝon

en: Page
eo: Paĝo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Rich text page
eo: Riĉa teksto paĝo

en: Rich text pages
eo: Riĉa teksto paĝoj

en: Link
eo: Ligo

en: Add
eo: Aldonu

en: Home
eo: Hejmo

en: An error occured with the following class. Does it subclass Page directly?
eo: Eraro okazis kun la sekva klaso. Ĉu ĝi subklasas Paĝo rekte?
