Mezzanine - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Login required
et: Vajalik on sisselogimine

en: If checked, only logged in users can view this page
et: Kui see valik on märgitud, siis saavad seda lehekülge vaadata ainult sisseloginud kasutajad

en: Page
et: Lehekõlg

en: Pages
et: Leheküljed

en: Add
et: Lisa

en: Home
et: Avaleht
