Mezzanine - en to hr_HR translation catalogue (17 entries)

en: Top navigation bar
hr_HR: Traka izbornika na vrhu

en: Left-hand tree
hr_HR: Lijevo pozicioniran izbornik

en: Footer
hr_HR: Podnožje

en: A sequence of IDs from the ``PAGE_MENU_TEMPLATES`` setting that defines the default menu templates selected when creating new pages. By default all menu templates are selected. Set this setting to an empty sequence to have no templates selected by default.
hr_HR: Niz ID-a iz ``PAGE_MENU_TEMPLATES`` postavke koji definira standardni predložak izbornika kada se kreira nova stranica. Standardno su svi predlošci izbornika označeni. Postavi ovu postavku na prazan niz tako da niti jedan predložak ne bude označen po standardu.

en: If ``True``, pages with ``login_required`` checked will still be listed in menus and search results, for unauthenticated users. Regardless of this setting, when an unauthenticated user accesses a page with ``login_required`` checked, they'll be redirected to the login page.
hr_HR: Ako je ``True``, stranice s označenim ``login_required`` i dalje će biti uvrštena u izbornik i rezultate pretrage. Nevezano o ovoj postavci, kada neautoriziran korisnik posjeti stranicu s označenim ``login_required`` biti će preusmjeren na stranicu za prijavu.

en: Show in menus
hr_HR: Pokaži u izborniku

en: Login required
hr_HR: Potrebno prijavljivanje

en: If checked, only logged in users can view this page
hr_HR: Ako je označeno, samo prijavljeni korisnici mogu vidjeti ovu stranicu.

en: Page
hr_HR: Stranica

en: Pages
hr_HR: Stranice

en: Rich text page
hr_HR: Rich text stranica

en: Rich text pages
hr_HR: Rich text stranice

en: Link
hr_HR: Veza

en: Links
hr_HR: Veze

en: Add
hr_HR: Dodaj

en: Home
hr_HR: Početna

en: An error occured with the following class. Does it subclass Page directly?
hr_HR: Došlo je do pogreške kod slijedeće klase. Da li je ona direktno izvedena iz klase Page?
