Mezzanine - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Top navigation bar
lv: Augšējā navigācijas josla

en: Left-hand tree
lv: Kreisās malas koks

en: Footer
lv: Kājene

en: Show in menus
lv: Rādīt izvēlnēs

en: Login required
lv: Nepieciešama autorizācija

en: If checked, only logged in users can view this page
lv: Ja atzīmēts, tikai autorizēti lietotāji var apskatīt šo lapu

en: Page
lv: Lapa

en: Pages
lv: Lapas

en: Rich text page
lv: "Rich text" lapa

en: Rich text pages
lv: "Rich text" lapas

en: Link
lv: Saite

en: Links
lv: Saites

en: Add
lv: Pievienot

en: Home
lv: Sākums
