Mezzanine - en to nb translation catalogue (11 entries)

en: Login required
nb: Krever innlogging

en: If checked, only logged in users can view this page
nb: Hvis valgt vil kun innloggede brukere se denne siden

en: Page
nb: Side

en: Pages
nb: Sider

en: Rich text page
nb: Side med riktekst

en: Rich text pages
nb: Sider med riktekst

en: Link
nb: Lenke

en: Links
nb: Lenker

en: Add
nb: Legg til

en: Home
nb: Hjem

en: An error occured with the following class. Does it subclass Page directly?
nb: En feil oppsto med denne klassen. Er det en direkte underklasse av Page?
