Mezzanine - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: A sequence of templates used by the ``page_menu`` template tag. Each item in the sequence is a three item sequence, containing a unique ID for the template, a label for the template, and the template path. These templates are then available for selection when editing which menus a page should appear in. Note that if a menu template is used that doesn't appear in this setting, all pages will appear in it.
nl: Een reeks van templates/sjablonen die door de ``page_menu`` template tag gebruikt worden. Elk item in de reeks is een reeks van drie items, en bestaat uit een unieke identifier voor de template, een label voor dat template, en het pad naar het template. Deze templates zijn dan selecteerbaar wanneer de menu's waarin een pagina getoond moet worden geconfigureerd worden. N.B.: wanneer een menu template gebruikt wordt die niet in deze setting staat, alle pagina's in die pagina zullen verschijnen.

en: Top navigation bar
nl: Navigatiebalk bovenaan de pagina

en: Left-hand tree
nl: Navigatiestructuur aan de linkerkant van de pagina

en: Footer
nl: Voettekst

en: A sequence of IDs from the ``PAGE_MENU_TEMPLATES`` setting that defines the default menu templates selected when creating new pages. By default all menu templates are selected. Set this setting to an empty sequence to have no templates selected by default.
nl: Een reeks van identifiers uit de ``PAGE_MENU_TEMPLATES`` setting dat de standaard geselecteerde menu templates definieert wanneer nieuwe pagina's gemaakt worden. Definieer een lege set of list om standaard geen templates te selecteren.

en: If ``True``, pages with ``login_required`` checked will still be listed in menus and search results, for unauthenticated users. Regardless of this setting, when an unauthenticated user accesses a page with ``login_required`` checked, they'll be redirected to the login page.
nl: Wanneer deze instelling ``True`` is zullen pagina's die ``login_required`` aangevinkt hebben getoond worden in de zoekresultaten, ook voor niet-bevoegde en niet-ingelogde gebruikers. Echter, wanneer een niet-ingelogde gebruiker een pagina met ``login_required`` aangevinkt opvraagt, wordt die gebruiker geredirect naar de login pagine, ongeacht de waarde van deze instelling.

en: Show in menus
nl: Laat zien in menu's.

en: Login required
nl: Login nodig

en: If checked, only logged in users can view this page
nl: Wanneer aangevinkt kunnen alleen ingelogde gebruikers deze pagina bekijken

en: Page
nl: Pagina

en: Pages
nl: Pagina's

en: Rich text page
nl: Opgemaakte tekst pagina

en: Rich text pages
nl: Opgemaakte tekst pagina's

en: Add
nl: Voeg toe

en: An error occured with the following class. Does it subclass Page directly?
nl: Er is iets misgegaan met de volgende class. Subclassed het de Page-class direct?
