Mezzanine - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Top navigation bar
sk: Horný navigačný panel

en: Left-hand tree
sk: Ľavo stranný strom

en: Footer
sk: Päťička

en: Show in menus
sk: Zobraz v menu

en: Login required
sk: Prihlásenie povinné

en: If checked, only logged in users can view this page
sk: Ak zaškrtnuté, iba prihlásený užívatelia môžu vydieť túto stránku

en: Page
sk: Stránka

en: Pages
sk: Stránky

en: Link
sk: Linka

en: Links
sk: inky

en: Add
sk: Pridať

en: Home
sk: Domov
