Mezzanine - en to uk_UA translation catalogue (19 entries)

en: A sequence of ``Page`` subclasses in the format ``app_label.model_name``, that controls the ordering of items in the select drop-down for adding new pages within the admin page tree interface.
uk_UA: Список із підкласів `` Page `` у форматі ``  app_label.model_name ``, які контролюють порядок розташування елементів у випадайці для додавання нових сторінок в інтерфейсі адміністратора у вигляді дерева.

en: A sequence of templates used by the ``page_menu`` template tag. Each item in the sequence is a three item sequence, containing a unique ID for the template, a label for the template, and the template path. These templates are then available for selection when editing which menus a page should appear in. Note that if a menu template is used that doesn't appear in this setting, all pages will appear in it.
uk_UA: Список шаблонів, що використовуються для при використанні тега `` page_menu ``. Кожен елемент в списку повинен вміщати список із трьох пунктів, що містять унікальний ідентифікатор шаблону, мітку для шаблону і шляху до шаблону. Ці шаблони потім доступні для вибору при редагуванні та дають можливість вибрати які із шаблонів меню використовувати на сторінці. Зауважимо, що якщо використовується шаблонменю, який не зазначений в налаштуваннях, тоді всі на усіх сторінках будуть з'являтися зазначений шаблон меню.

en: Top navigation bar
uk_UA: Верхня панель навігації

en: Left-hand tree
uk_UA: Ліва панель навігації

en: Footer
uk_UA: Футер

en: A sequence of IDs from the ``PAGE_MENU_TEMPLATES`` setting that defines the default menu templates selected when creating new pages. By default all menu templates are selected. Set this setting to an empty sequence to have no templates selected by default.
uk_UA: Послідовність ID з налаштування `` PAGE_MENU_TEMPLATES ``, яка визначає які шаблони меню вибрано за замовчуванням при створенні нових сторінок. За умовчанням вибрані всі шаблони. Зробіть цю настройку порожній, щоб жоден шаблон не був вибраний за замовчуванням.

en: If ``True``, pages with ``login_required`` checked will still be listed in menus and search results, for unauthenticated users. Regardless of this setting, when an unauthenticated user accesses a page with ``login_required`` checked, they'll be redirected to the login page.
uk_UA: Якщо `` True ``, сторінки з зазначеної галочкою `` login_required `` як і раніше будуть відображатися в меню та результатах пошуку для неавторизованих користувачів. Незалежно від цього параметра, коли неавторизований користувач намагається переглянути сторінку із зазначеною галочкою `` login_required ``, він буде перенаправлено на сторінку авторизації.

en: Show in menus
uk_UA: Показати в меню

en: Login required
uk_UA: Необхідна аутентифікація

en: If checked, only logged in users can view this page
uk_UA: Якщо відзначене, то тільки користувачі, що увійшли на сайт побачать цю сторінку

en: Page
uk_UA: Сторінка

en: Pages
uk_UA: Сторінки

en: Rich text page
uk_UA: Текстова сторінка

en: Rich text pages
uk_UA: Текстові сторінки

en: Link
uk_UA: Посилання

en: Links
uk_UA: Посилання

en: Add
uk_UA: Додати

en: Home
uk_UA: Головна

en: An error occured with the following class. Does it subclass Page directly?
uk_UA: Сталася помилка з наслідуваннм класу. Чи є він прямим підкласом класу Page?
