Mezzanine - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: User
ar: مستخدم

en: List
ar: القائمة

en: Search
ar: بحث

en: Default Number of Tweets
ar: رقم تويتر الافتراضي

en: Type
ar: نوع

en: Value
ar: قيمة

en: Date/time
ar: التاريخ\الوقت

en: Message
ar: رسالة

en: User name
ar: اسم الحساب

en: Full name
ar: الاسم الشخصي كاملا

en: Tweet
ar: تغريدة

en: Tweets
ar: تغريدات

en: Recent Tweets
ar: التغريدات الاخيرة

en: ago
ar: مرت
