Mezzanine - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: User
ca: Usuari

en: List
ca: Llista

en: Search
ca: Cercar

en: Type
ca: Tipus

en: Value
ca: Valor

en: Twitter query
ca: Consulta a twitter

en: Twitter queries
ca: Consultes a twitter

en: Twitter ID
ca: Identificador Twitter

en: Date/time
ca: Dia/Hora

en: Message
ca: Missatge

en: Profile image URL
ca: URL imatge perfil

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Full name
ca: Nom complert

en: Profile image URL (Retweeted by)
ca: URL imatge del repiulador

en: User name (Retweeted by)
ca: Nom d'usuari del repiulador

en: Full name (Retweeted by)
ca: Nom complert del repiulador

en: Recent Tweets
ca: Últims Tweets

en: ago
ca: fa
