Mezzanine - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: User
cs: Uživatel

en: Search
cs: Vyhledávání

en: Default Twitter Query Type
cs: Výchozí typ Twitter dotazu

en: Type of query that will be used to retrieve tweets for the default Twitter feed.
cs: Typ dotazu, který bude použit pro získání tweetů ze standardního Twitter feedu.

en: Default Twitter Query
cs: Výchozí Twitter dotaz

en: Twitter query to use for the default query type.
cs: Twitter dotaz pro použití s standardním dotazovým typem.

en: Default Number of Tweets
cs: Výchozí počet tweetů

en: Number of tweets to display in the default Twitter feed.
cs: Počet tweetů, které se zobrazí ve standardním Twitter feedu.

en: Type
cs: Zadejte

en: Value
cs: Hodnota

en: Date/time
cs: Datum/čas

en: Message
cs: Zpráva

en: ago
cs: Před
