Mezzanine - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: User
fa: کاربر

en: List
fa: لیست

en: Search
fa: جستجو

en: Default Twitter Query Type
fa: نوع پرس و جوی پیش فرض توییتر

en: Type of query that will be used to retrieve tweets for the default Twitter feed.
fa: نوع پرس و جویی که برای بازیابی توییت برای توییتر فید پیش فرض استفاده خواهد شد.

en: Default Twitter Query
fa: پرس و جوی پیش فرض توییتر

en: Twitter query to use for the default query type.
fa: نوع پرس و جویی که برای پرس و جوی پیش فرض توییتر استفاده خواهد شد.

en: Default Number of Tweets
fa: تعداد پیش فرض توییت ها

en: Number of tweets to display in the default Twitter feed.
fa: تعداد توییت ها برای نمایش در توییترفید پیش فرض .

en: Type
fa: نوع

en: Value
fa: مقدار

en: Twitter query
fa: پرس و جوی توییتر

en: Twitter queries
fa: پرس و جوهای توییتر

en: Twitter ID
fa:  شناسه توییتر

en: Date/time
fa: تاریخ / زمان

en: Message
fa: پیام

en: Profile image URL
fa: URL تصویر پروفایل

en: User name
fa: نام کاربری

en: Full name
fa: نام کامل

en: Profile image URL (Retweeted by)
fa: URL تصویر پروفایل (دوباره توییت شده توسط)

en: User name (Retweeted by)
fa: نام کاربری (دوباره توییت شده توسط)

en: Full name (Retweeted by)
fa: نام کامل (دوباره توییت شده توسط)

en: Tweet
fa: توییت

en: Tweets
fa: توییت ها

en: Recent Tweets
fa: توییت های اخیر

en: ago
fa: قبل
