Mezzanine - en to hr_HR translation catalogue (10 entries)

en: User
hr_HR: Korisnik

en: Search
hr_HR: Pretraga

en: Default Twitter Query Type
hr_HR: Podrazumevani tip Twitter upita

en: Type of query that will be used to retrieve tweets for the default Twitter feed.
hr_HR: Vrsta upita koji će se koristiti da bi se dohvaliti tvitovi za podrazumevani Twitter feed.

en: Default Twitter Query
hr_HR: Podrazumevani Twitter upit

en: Twitter query to use for the default query type.
hr_HR: Twitter upit koji će se koristiti za podrazumevani tip upita.

en: Default Number of Tweets
hr_HR: Podrazumevani broj tvitova

en: Number of tweets to display in the default Twitter feed.
hr_HR: Broj tvitova koji će se prikazivati u podrazumevanom Twitter feed-u.

en: Value
hr_HR: Vrednost

en: ago
hr_HR: ranije
