Mezzanine - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: User
hu: Felhasználó

en: List
hu: Lista

en: Search
hu: Keresés

en: Default Twitter Query Type
hu: Alapértelmezett Twitter lekérdezés típusa

en: Type of query that will be used to retrieve tweets for the default Twitter feed.
hu: Az a lekérdezés, amivel az alapértelmezett Twitter folyam olvasva lesz.

en: Default Twitter Query
hu: Alapértelmezett Twitter lekérdezés

en: Twitter query to use for the default query type.
hu: Az alapértelmezett lekérdezés típushoz használt Twitter lekérdezés.

en: Default Number of Tweets
hu: Alapértelmezett tweet darabszám

en: Number of tweets to display in the default Twitter feed.
hu: Az alapértelmezett Twitter folyamban megjelenő tweetek száma.

en: Type
hu: Típus

en: Value
hu: Érték

en: Twitter query
hu: Twitter lekérdezés

en: Twitter queries
hu: Twitter lekérdezések

en: Date/time
hu: Dátum/idő

en: Message
hu: Üzenet

en: Profile image URL
hu: Profilkép URL

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Full name
hu: Teljes név

en: Profile image URL (Retweeted by)
hu: Profilkép URL (retweetelte:)

en: User name (Retweeted by)
hu: Felhasználónév (retweetelte:)

en: Full name (Retweeted by)
hu: Teljes név (retweetelte:)

en: Tweets
hu: Tweetek

en: Recent Tweets
hu: Friss Tweetek

en: ago
hu: óta
