Mezzanine - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: User
lv: Lietotājs

en: List
lv: Saraksts

en: Search
lv: Meklēt

en: Default Twitter Query Type
lv: Noklusētais Twitter pieprasījuma tips

en: Type of query that will be used to retrieve tweets for the default Twitter feed.
lv: Noklusētās Twitter plūsmas ierakstu saņemšanai izmantotais pieprasījuma tips.

en: Default Twitter Query
lv: Noklusētais Twitter pieprasījums

en: Twitter query to use for the default query type.
lv: Twitter pieprasījums noklusētajam pieprasījuma tipam

en: Default Number of Tweets
lv: Noklusētais tvītu skaits

en: Number of tweets to display in the default Twitter feed.
lv: Noklusētājā Twitter plūsmā attēlojamo tvītu skaits

en: Type
lv: Tips

en: Value
lv: Vērtība

en: Twitter query
lv: Twitter pieprasījums

en: Twitter queries
lv: Twitter pieprasījumi

en: Date/time
lv: Datums/laiks

en: Message
lv: Ziņojums

en: Profile image URL
lv: Profila attēla URL

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Full name
lv: Pilnais vārds

en: Profile image URL (Retweeted by)
lv: Profila attēla URL (retvītojis)

en: User name (Retweeted by)
lv: Lietotāja vārds (retvītojis)

en: Full name (Retweeted by)
lv: Pilnais vārds (retvītojis)

en: Tweet
lv: Tvīts

en: Tweets
lv: Tvīti

en: Recent Tweets
lv: Pēdējie tvīti

en: ago
lv: atpakaļ
