Mezzanine - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: User
pl: Użytkownik

en: List
pl: Lista

en: Search
pl: Zapytanie

en: Default Number of Tweets
pl: Domyślna liczba Tweetów

en: Number of tweets to display in the default Twitter feed.
pl: Liczba Tweetów do wyświetlenia w domyślnym feedzie Twittera.

en: Type
pl: Typ

en: Value
pl: Wartość

en: Twitter query
pl: Zapytanie Tweeterowe

en: Twitter queries
pl: Zapytania Twitterowe

en: Twitter ID
pl: Identyfikator Twitter

en: Date/time
pl: Data/czas

en: Message
pl: Wiadomość

en: Profile image URL
pl: URL awatara

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Profile image URL (Retweeted by)
pl: URL awatara (Retweetnięty przez)

en: User name (Retweeted by)
pl: Nazwa użytkownika (Retweetnięty przez)

en: Full name (Retweeted by)
pl: Pełna nazwa (Retweetnięty przez)

en: Tweets
pl: Tweety

en: Recent Tweets
pl: Ostatnie Tweety

en: ago
pl: temu
